Sukces i stały rozwój firmy osiągamy przede wszystkim dzięki naszym pracownikom tworzącym zespoły ekspertów, które w każdej chwili są gotowe do spełnienia wszystkich wymagań naszych Klientów. Innsoft jako lider w swej dziedzinie  jest firmą, w której kreuje się nowe pomysły i rozwiązania. Ogromna wiedza zdobyta na przestrzeni lat przy współtworzeniu rynku energii w Polsce pozwala na dynamiczny rozwój kompetencyjny naszych pracowników. Kluczem do sukcesu jest przyjęta przez Innsoft metodyka zarządzania i organizacji pracy zespołów, gdzie każdy aktywnie uczestniczy w projektach realizowanych dla naszych klientów.  Pracownicy Innsoft to wysokiej klasy profesjonaliści realizujący swoje pasje i zainteresowania.

WYNIKI BADANIA SATYSFAKCJI PRACOWNIKÓW - 2021

PROGRAMISTA JAVA

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: PRGj24030

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie, rozwój i modyfikacja oprogramowania dla branży energetycznej,
  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanego kodu,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnej z obowiązującymi standardami,
  • współpraca z programistami, analitykami i innymi członkami zespołów przy realizacji zadań i projektów.

NASZE WYMAGANIA:

  • masz min. 2 letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu aplikacji webowych opartych na JAVA,
  • posiadasz wiedzę z zakresu relacyjnych baz danych i języka PL/SQL,
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności budowy aplikacji bazodanowych,
  • znasz zagadnienia związane z programowaniem obiektowym i zasady czystego kodu,
  • masz praktyczną znajomość wzorców projektowych,
  • potrafisz pisać testy automatyczne,
  • znasz narzędzia: GIT, Jenkins.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość optymalizacji wydajności i jakości istniejących systemów,
  • znajomość tematów w zakresie automatyzacji i integracji przy wykorzystaniu narzędzia Jenkins i języka Python.

NASZYM PRACOWNIKOM ZAPEWNIAMY:

  • stabilną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku rozwiązań IT dla energetyki,
  • długofalową współpracę przy tworzeniu nowych projektów,
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
  • rozwój kompetencji zawodowych,
  • szkolenia dopasowane do profilu stanowiska pracy,
  • zaplecze socjalne i przyjazną przestrzeń pracy,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • możliwość uczestnictwa w grupowym systemie opieki zdrowotnej i programie sportowym „FitSport”.

Prosimy o wysłanie CV
oraz Listu motywacyjnego wyłącznie na adres:

Z podaniem w temacie nr referencyjnego

Prosimy o dołączenie do CV oraz listu motywacyjnego oświadczenia o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby kolejnych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27-04-2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Innsoft Sp. z o.o. (ul. Murmańska 25, 04-203 Warszawa, daneosobowe@innsoft.pl). Informujemy o przysługującym Pani/Panu prawie dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.